Komenda Powiatowa Policji w Wągrowcu
Wydarzenia
Rozpoczęły się wakacje! Nie zapominajmy o zasadach bezpieczeństwa. | Drukuj |
Autor: Dominik Zieliński   
25.06.2016.

slonce      Wakacje to czas wypoczynku i podróży. Dla policjantów, to jednak czas wzmożonej pracy. Funkcjonariusze z ruchu drogowego czuwają nad bezpieczeństwem podróżujących m.in. samochodami oraz autokarami. Policjanci patrolują tereny przy jeziorach i rzekach, zwracając uwagę na wszystkich, którzy w upalne dni korzystają z kąpieli. Policja przypomina - wakacje to przerwa od pracy i szkoły, ale nie od myślenia - zasady bezpieczeństwa obowiązują zawsze i wszędzie!

…więcej
 
UWAGA UPAŁY - nie zostawiajmy dzieci i zwierząt w rozgrzanych samochodach | Drukuj |
Autor: Dominik Zieliński   
24.06.2016.
klara      Aura pogodowa od początku lata rozpieszcza nas wysokimi temperaturami. W ten weekend synoptycy zapowiadają temperatury przekraczające 30 stopni celsjusza. Nieodpowiedzialne zachowanie dorosłych czy też zwykłe roztargnienie, mogą być przyczyną tragedii najmłodszych. Dlatego apelujemy – nie zostawiajmy dziecka ani zwierzęcia w rozgrzanym samochodzie, nawet na chwilę!
…więcej
 
Poszukujemy właściciela roweru | Drukuj |
Autor: Dominik Zieliński   
24.06.2016.
dsc09612        Policjanci KPP Wągrowiec pełniąc służbę w ubiegły weekend zabezpieczyli rower na jednej z ulic Wągrowca. Rower stał na chodniku oparty o mur pobliskiego budynku, nie był zabezpieczony. Jego właściciel proszony jest o odbiór w budynku KPP przy ul Taszarowo 11.
…więcej
 
Komendant Wojewódzki Policji w Poznaniu wyróżnił Zuzannę Łochowicz | Drukuj |
Autor: Dominik Zieliński   
24.06.2016.

dsc09684_600x789     Dzisiejsza uroczystość zakończenia roku szkolnego w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 przy ul. Kościuszki w Wągrowcu była okazją do wręczenia wyróżnień i nagród dla najbardziej wybitnych uczniów. Wielkopolski Komendant Wojewódzki Policji w Poznaniu wyróżnił ucznia który odznacza się prospołeczna działalnością.

…więcej
 
Uroczysta Gala w Teatrze Wielkim w Poznaniu - aktualizacja | Drukuj |
Autor: KWP/Dominik Zieliński   
24.06.2016.

dsc02655scena      Kilkaset osób uczestniczyło w gali finałowej programu profilaktycznego „Dopalacze niszczą życie”. Areną tego profilaktycznego przedsięwzięcia był Teatr Wielki w Poznaniu. Podczas uroczystości odbył się również przegląd teatralny grup PaT, podczas której młodzież z całej Wielkopolski zaprezentowała spektakle o tematyce profilaktycznej. Głównym punktem było jednak rozstrzygnięcie wojewódzkiego etapu konkursu na najlepszy spot i plakat o tematyce antynarkotykowej. Zdolną młodzież na widowni podziwiał i dopingował Komendant Wojewódzki Policji w Poznaniu insp. Tomasz Trawiński.

…więcej
 
Akcja "Młody Bohater" | Drukuj |
Autor: KGP/DZ   
24.06.2016.

mlodybohater    Akcja „Młody Bohater” to nowa inicjatywa Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji, która służy nagradzaniu i promowaniu godnych naśladowania postaw wśród dzieci i młodzieży. Nagroda „Młody Bohater” będzie wręczana dzieciom, które ocaliły, bądź aktywnie przyczyniły się do ocalenia życia innych osób. Niezależnie od tego, czy udzieliły one pomocy osobie nieprzytomnej, wezwały służby ratunkowe, czy po prostu zaalarmowały o niebezpieczeństwie, ich dzielność i opanowanie zasługują na nagrodę.


…więcej
 
Podsumowanie akcji Polskiego Czerwonego Krzyża  Super Wiewiórka Przyjaciółka Oli i Kuby PCK | Drukuj |
Autor: Dominik Zieliński   
22.06.2016.

img_9937      W poniedziałek 20 maja w sali Kina MDK odbyło się spotkanie podsumowujące program edukacyjny “Super Wiewiórka- Przyjaciółka Oli i Kuby”. W realizację lekcji z bezpieczeństwa oraz higieny przedstawiciele powiatowych służb, inspekcji i straży oraz nauczyciele szkół podstawowych i przedszkoli, w których program był realizowany.

…więcej
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 18 z 1237