Komenda Powiatowa Policji w Wągrowcu
Wydarzenia
Zapraszamy na konsultacje społeczne dot. opracowania "Mapy zagrożeń" | Drukuj |
Autor: Dominik Zieliński   
08.02.2016.

   debaty-spoleczne-b    Komendant Powiatowy Policji w Wągrowcu mł. insp. Magdalena Sławińska zaprasza mieszkańców powiatu wągrowieckiego na konsultacje społeczne, które odbędą się w najbliższym czasie w każdej gminie. Zachęcamy również do wypełnienia ankiety, w której wskażą Państwo zagrożenia  występujące w rejonie zamieszkania.

…więcej
 
Droga Babciu! Drogi Dziadku! Uważajcie na oszustów podających się za krewnych! | Drukuj |
Autor: KGP/DZ   
21.01.2016.

babcia      Z okazji Dnia Babci i Dziadka oprócz upominków podarujmy im również wiedzę o tym jak chronić się przed oszustami, uwrażliwiajmy ich i ostrzegajmy. Nie pozwólmy, aby nasi najbliżsi stracili dorobek swojego życia. Oszuści "na wnuczka" i "na policjanta" wciąż oszukują starsze osoby. Wyłudzają pieniądze od naszych babć, mam, cioć, dziadków, ojców i wujków. Nie bądźmy obojętni i wcześniej ostrzegajmy naszych krewnych przed osobami podszywającymi się pod członków rodziny czy policjantów.

…więcej
 
Widzę, słyszę, reaguję  wspólny projekt Komendy Głównej Policji oraz firmy T-Mobile Polska | Drukuj |
Autor: KGP   
21.01.2016.

kon2      Projekt „Widzę, słyszę, reaguję” to wspólna akcja społeczna Komendy Głównej Policji oraz operatora telefonii komórkowej, skierowana głównie do opiekunów dzieci. T-Mobile jako pierwszy operator komórkowy w Polsce, rozpoczyna współpracę z Komendą Główną Policji w ramach sytemu Child Alert. Dzięki komunikatom o zaginionych dzieciach, przesyłanym prosto na telefony komórkowe, będzie można pomóc w ich szybszym odnalezieniu.

…więcej
 
Przed wyjazdem sprawdź autobus | Drukuj |
Autor: Dominik Zieliński   
20.01.2016.

bezpieczny_autobus      W związku z zimowymi wyjazdami na zorganizowane formy wypoczynku Policja przypomina i zachęca do odwiedzenia witryny internetowej www.bezpiecznyautobus.gov.pl. Jest to strona, która w szybki i łatwy sposób umożliwia sprawdzenie podstawowych informacji o autokarach i pojazdach przeznaczonych do przewozu powyżej 9 osób.

…więcej
 
Zimowy patrol | Drukuj |
Autor: Dominik Zieliński   
19.01.2016.

dsc07647_767x600     Ferie zimowe w pełni, pogoda sprawiła, że w wielu miejscach jest wystarczająca ilość śniegu, aby pozjeżdżać na sankach. Trzeba pamiętać o tym, żeby czynić to w miejscach odpowiednich. Przed niebezpiecznymi aspektami zabawy ostrzegają policjanci którzy w ferie bawiące się dzieci mają pod szczególną uwagą.

…więcej
 
Rozpoznajesz tą osobę? Zadzwoń | Drukuj |
Autor: Dominik Zieliński   
19.01.2016.
portret_sygn      Policja prosi o kontakt wszystkie osoby, które rozpoznają kobietę przedstawioną na portrecie pamięciowym. Osoba ta może mieć związek z oszustwem, do którego doszło w dniu 13 stycznia  br. w Lesznie.
 
 
 
 
 
…więcej
 
Bezpieczeństwo dzieci podczas zimowego wypoczynku | Drukuj |
Autor: KGP   
18.01.2016.
autobuszima      Ferie właśnie się rozpoczęły. Dla dzieci i młodzieży to wspaniały czas odpoczynku od obowiązków szkolnych i nauki, relaksu w domu i na świeżym powietrzu. Dla ich opiekunów to czas szczególnego zainteresowania się warunkami bezpieczeństwa podczas tego wypoczynku. Dla policjantów to codzienność – a więc kontrole pojazdów, trzeźwości i uprawnień kierujących, stanu technicznego samochodów i autokarów przewożących dzieci. To też patrolowanie nartostrad – pilnowanie porządku oraz reagowanie na niebezpieczne i niezgodne z prawem zachowania. Wszystko w trosce o bezpieczeństwo naszych milusińskich.
 
…więcej
 
Nadchodzą mrozy - MSWiA i KGP apelują o rozwagę i pomoc potrzebującym | Drukuj |
Autor: KGP/MSWiA   
18.01.2016.
termometr      Aż 72 osoby zmarły od listopada 2015 roku z powodu wychłodzenia organizmu. Od września 2015 roku 29 osób śmiertelnie zatruło się czadem. Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz służby podległe apelują o rozwagę, ostrożność i reagowanie na los tych, którzy potrzebują pomocy.
 
 
…więcej
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 18 z 1157