KPP Wągrowiec

Aplikacja Moja Komenda
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Policjant który mi pomogł
Niebieska Linia
Głuchoniemi
Bezpieczny Autobus
Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI

Najczęściej czytane

 1. Plantacja marihuany pod Wągrowcem

  Na terenie prywatnej posesji w jednej z miejscowości na terenie powiatu wągrowieckiego policjanci znaleźli nielegalną plantację marihuany. Do sprawy zatrzymano 3 mężczyzn podejrzanych o narkotykową działalność.

 2. Aby zbadać trzeźwość

  Nigdy nie jeździj po alkoholu! Jednak tym, którym zdarzyło się wypić napój alkoholowy, a potem zastanawiają się, czy już wytrzeźwieli, odpowiedzi może udzielić PROMILER.

 3. Prewencja i Ruch Drogowy

 4. Podejrzani o dokonanie kradzieży odpowiedzą za swoje czyny

  Dwóch podejrzanych o dokonanie kradzieży odpowie za swoje czyny. Oboje zatrzymanych zostało w ubiegłym tygodniu, przez wągrowieckich kryminalnych. Usłyszeli już zarzuty, teraz grozi im 5lat więzienia.

 5. Z promilami na rowerze wodnym.

  Trzej amatorzy wodnego szaleństwa, którzy pływali rowerem wodnym po Jeziorze Kobyleckim zostało ukaranych mandatami. Nie mogli również dalej kontynuować swojego rejsu.

 6. Odwiedził swoich dzielnicowych

  Święto Policji jest okazją do podziękowań funkcjonariuszom za trud służby. Wągrowieckich dzielnicowych odwiedził aby im podziękować, Burmistrz Wągrowca Krzysztof Poszwa.

 7. Miała pojechać do Anglii na wakacje...

  Historia młodej kobiety wstrząsnęła jej całym otoczeniem. Poznała chłopaka na imprezie i mu zaufała nie wszystko potoczyło się tak, jak sobie wyobrażała.

 8. Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI

  Jeśli chcesz w życiu robić coś pożytecznego, czuć wyjątkowość swojej profesji i mieć stabilną pracę to znaczy, że i Ty możesz zostać Policjantem. Ciekawa praca czeka na Ciebie.

 9. Kierowco, proszę zwolnij!

  W trakcie trwających wakacji na drogach powiatu wągrowieckiego 33 kierujących utraciło prawo jazdy z powodu przekroczenia prędkości o ponad 50 km/h w obszarze zabudowanym. Ostatni dokument został zatrzymany przez policjantów w ubiegłą niedzielę. Jedna z osób prowadziła pojazd w okresie cofnięcia uprawnień na 3 miesiące. Uważajmy bo na tych drogach są dzieci, które idą do szkoły!

 10. Sprawca uszkodzenia pojazdu zatrzymany

  Tylko 48 godzin potrzebowali policjanci KPP Wągrowiec by zatrzymać 21 letniego mężczyznę, podejrzewanego o dokonanie zniszczenia pojazdu osobowego na szkodę mieszkańca Wągrowca. Mężczyźnie za zarzucany czyn grozi kara 5 lat pozbawienia wolności.