KPP Wągrowiec

Aplikacja Moja Komenda
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Policjant który mi pomogł
Niebieska Linia
Głuchoniemi
Bezpieczny Autobus
Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI

Najczęściej czytane

 1. „Dwie strony sieci” powiatowy etap rozstrzygnięty

  Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Wągrowcu podsumowali powiatowy etap konkursu zorganizowanego dla dzieci i młodzieży w ramach projektu profilaktycznego pod nazwą „Dwie strony sieci”.

 2. Kryminalni zabezpieczyli ponad kilogram amfetaminy

  24 marca br. funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Wągrowcu przy udziale Samodzielnego Pododdziału Antyterrorystycznego Policji KWP w Poznaniu oraz przewodników z psami z Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu, zatrzymali 4 mężczyzn z powiatu wągrowieckiego i obornickiego. Mężczyźni brali udział w obrocie znacznymi ilościami amfetaminy. Efektem tych działań było zabezpieczenie ponad kilograma tego narkotyku.

 3. Prewencja i Ruch Drogowy

 4. Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI

  Jeśli chcesz w życiu robić coś pożytecznego, czuć wyjątkowość swojej profesji i mieć stabilną pracę to znaczy, że i Ty możesz zostać Policjantem. Ciekawa praca czeka na Ciebie.

 5. Zmiany na dzielnicach

  Informujemy że w kwietniu nastąpiły zmiany policjantów dzielnicowych wykonujących swoje obowiązki w rewirach dzielnicowych w Wągrowcu Gołańczy i Damasławku.

 6. Spowodował kolizję, stracił prawo jazdy

  Z wnioskiem o orzeczenie zakazu kierowania zwrócili się do sądu policjanci obsługujący wczorajszą kolizję w miejscowości Skoki.

 7. Zatankował, odjechał, stracił prawo jazdy

  Pomimo kierowanych apeli o zdjęcie nogi z gazu i poruszanie się zgodnie z przepisami, wraz z poprawą pogody, pojawili się kolejni drogowi piraci.

 8. Konkurs „Wolny od uzależnień”

  Trwa trzecia edycja Powiatowego Konkursu Filmowego „Wolny od uzależnień” - przedstawiamy prace zwycięzców dwóch poprzednich edycji.

 9. Skoccy policjanci zatrzymali sprawców serii włamań i kradzieży

  Młodzi mężczyźni dopuścili się szeregu przestępstw. Działali na terenie Skoków, a pokrzywdzonymi byli właściciele prywatnych domów i lokali usługowych. Policjanci zatrzymali łącznie czterech sprawców, z których trzech usłyszało zarzuty popełnionych przestępstw, a jednym z uwagi na wiek zajmie się sąd dla nieletnich.

 10. Podejrzany o dokonanie rozboju trafił do aresztu

  Policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o dokonanie rozboju. Przestępca zaatakował kobietę, która zatrzymała się przy drodze wojewódzkiej nr 241 pomiędzy Wągrowcem a Rogoźnem i ukradł jej torebkę. Grozi mu kara 12 lat pozbawienia wolności.