KPP Wągrowiec

Aplikacja Moja Komenda
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Policjant który mi pomogł
Plebiscyt Dzielnicowy na medal 2018
Niebieska Linia
Głuchoniemi
Bezpieczny Autobus
Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI

Najczęściej czytane

 1. Dzieci opanowały wągrowiecką komendę

  Moc atrakcji przygotowali policjanci dla dzieci odwiedzających w ostatnich dwóch dniach mury wągrowieckiej jednostki policji.

 2. 25 maja - Międzynarodowy Dzień Dziecka Zaginionego

  25 maja każdego roku szczególnie pamiętamy o wszystkich zaginionych dzieciach. Przede wszystkim tych, których los do dnia dzisiejszego nie jest znany i na które bliscy czekają od wielu miesięcy czy lat, jak również tych, które zostały odnalezione zbyt późno. Dlaczego dochodzi do zaginięć dzieci i młodzieży, czy można im zapobiec i wreszcie jakie są przyczyny nieodnalezienia zaginionej osoby? Niech ten dzień ustanowiony dla uczczenia pamięci zaginionego 25 maja 1979 roku sześcioletniego Ethana będzie dla nas wszystkich okazją do refleksji i pochylenia się nad problematyką zaginięć dzieci.

 3. Sprawa włamań rozwiązana

  Policjanci ustalili osoby podejrzane o dokonanie kilku włamań na terenie ogródków działkowych Nad Nielbą.

 4. Prewencja i Ruch Drogowy

 5. Debata społeczna – bezpieczeństwo podczas letniego wypoczynku

  Dzisiaj odbyła się kolejna debata społeczna Komendanta Powiatowego Policji w Wągrowcu pod hasłem „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ”. Tym razem głównym tematem poruszanym podczas spotkania było bezpieczeństwo w sezonie wakacyjnym.

 6. Już niebawem rozpoczęcie sezonu motocyklowego - apelujemy o rozwagę!

  Wkrótce rozpocznie się wiosna, która sprzyja podróżom jednośladami. Policjanci apelują do motocyklistów, którzy czynią ostatnie przygotowania przed rozpoczęciem sezonu o rozwagę. Kierowcy samochodów zaś muszą zwiększyć koncentrację i czujność oraz ponownie przyzwyczaić się do widoku jednośladów w swoich lusterkach.

 7. Dzień dobry, została pani wyróżniona!

  Zapraszamy do odbioru nagrody, jaką jest komplet pościeli. O wszystkim zostanie Pani poinformowana na organizowanym przez naszą firmę pokazie w piątek w hotelu.

 8. Owocne debaty społeczne w gminie Skoki

  W ubiegłym tygodniu wągrowieccy policjanci spotkali się z mieszkańcami gminy Skoki. Owocne rozmowy z mieszkańcami podczas debat, które odbyły się w Jabłkowie i Skokach przybliżyły wągrowiecką Policję do problemów lokalnej społeczność.

 9. Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI

  Jeśli chcesz w życiu robić coś pożytecznego, czuć wyjątkowość swojej profesji i mieć stabilną pracę to znaczy, że i Ty możesz zostać Policjantem. Ciekawa praca czeka na Ciebie.

 10. Jak się zachować w sieci, by być bezpiecznym w realu oraz Super Wiewiórka w Skokach

  Policja i Straż Pożarna podejmowały działania na rzecz szeroko rozumianego bezpieczeństwa w szkołach w Skokach i Jabłkowie.