KPP Wągrowiec

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Aplikacja Moja Komenda
BIP KPP Wągrowiec
Bezpieczny Autobus
Niebieska Linia

Najczęściej czytane

 1. Ferie zimowe to gorący okres pracy policyjnych profilaktyków

  Ferie zimowe to dla wielu czas zimowych wyjazdów, ale też wolne od obowiązków dla wielu dzieci, których wyjazdy ograniczały się tylko do pobliskich ślizgawek. Podczas tegorocznych ferii Policjanci dbają nad bezpieczeństwem zarówno osób podróżujących, jak i spędzających ferie w domu.

 2. Rodzina z Osieka zatrzymała nietrzeźwego kierowcę

  Ponad 2 promile alkoholu w organizmie nie przeszkodziło 59 letniej kobiecie, aby „wsiąść za kółko”. Niebezpieczeństwo jakie stworzyła poprzez swój styl jazdy zostało zauważone przez małżeństwo z Osieka. Postanowili zadziałać i zatrzymali nietrzeźwą kierującą.

 3. Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

  Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa, to proste narzędzie komunikacyjne pomiędzy Policją a społeczeństwem służące poprawie bezpieczeństwa bezpośrednio w miejscu zamieszkania. Podsumowujemy jego działanie na terenie powiatu wągrowieckiego od momentu uruchomienia.

 4. Szybkie działanie policjantów zapobiegło tragedii

  Szybkie działanie policjantów Posterunku Policji w Gołańczy pozwoliło uratować życie 30 letniej kobiety.

 5. Oferowała podróbki znanych marek

  Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Wągrowcu zabezpieczyli w Roszkowie odzież z podrobionymi znakami towarowymi. W sprawie ruszyło postępowanie. Wprowadzanie do obrotu podróbek zagrożone jest 2 letnim więzieniem.

 6. Bezpieczeństwo podczas zimowego wypoczynku

  Rozpoczynamy ferie zimowe. Dla dzieci i młodzieży to wspaniały czas odpoczynku od obowiązków szkolnych i nauki, relaksu w domu i na świeżym powietrzu. Dla ich opiekunów to czas szczególnego zainteresowania się warunkami bezpieczeństwa podczas tego wypoczynku. Dla policjantów to codzienność – a więc kontrole pojazdów, trzeźwości i uprawnień kierujących, stanu technicznego samochodów i autokarów przewożących dzieci. To też patrolowanie nartostrad – pilnowanie porządku oraz reagowanie na niebezpieczne i niezgodne z prawem zachowania. Wszystko w trosce o bezpieczeństwo naszych milusińskich.

 7. W nocy nie wystarczy blask księżyca

  Na terenie całego kraju, po raz pierwszy przeprowadzony został „Dzień Odblasków”. Idea przedsięwzięcia wywodzi się z Norwegii, gdzie „Dzień Odblasków” organizowany jest co roku. Udział w wydarzeniu biorą wszystkie podmioty odpowiedzialne za bezpieczeństwo w ruchu drogowym

 8. Kilkaset porcji narkotyków nie trafi na rynek

  Ponad ćwierć kilograma amfetaminy, kilkadziesiąt gramów marihuany, urządzenia do porcjowania narkotyków, a także broń zabezpieczyli wągrowieccy policjanci w jednym z mieszkań w Murowanej Goślinie. Zatrzymany w sprawie 32-latek usłyszał zarzut za posiadanie znacznej ilości narkotyków, a także za rozprowadzanie, za co grozi nawet 10 lat więzienia.

 9. Policjanci zabezpieczyli kilkaset paczek papierosów i alkohol

  Policjanci z zespołu do walki z przestępczością gospodarczą z Komendy Powiatowej Policji w Wągrowcu zabezpieczyli kilkaset paczek papierosów, a także kilka litrów alkoholu nieopatrzonych polskimi znakami akcyzy. Towar oferowany był przez handlarzy na targowisku w Gołańczy.

 10. Czy przygotowałeś samochód do zimy?

  Wągrowieccy policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego przeprowadzili działania profilaktyczno – kontrolne. Policjanci oprócz zasad bezpiecznej jazdy, przypominali też kierowcom jak przygotować samochód do jazdy w trudnych warunkach.