KPP Wągrowiec

Aplikacja Moja Komenda
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Ogłoszenie - Rekrutacja
Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI
Ochrona Prawna Funkcjonariuszy
Policjant który mi pomogł
Niebieska Linia
Głuchoniemi
Bezpieczny Autobus

Najczęściej czytane

 1. Piraci drogowi, kierujący na zakazach i pościg za pijanym kierowcą zakończony w polu kukurydzy

  Podsumowujemy drogowy weekend na drogach powiatu wągrowieckiego.

 2. Prewencja i Ruch Drogowy

 3. Działali metodą „na hydraulika”, policjanci ustalili podejrzanych o kradzieże na terenie Polski

  Okradali mieszkania z gotówki i wartościowych przedmiotów. Posługiwali się przy tym legendą, że wykonują prace hydrauliczne. Byli na tyle wiarygodni, że pokrzywdzeni godząc się na współpracę pozostawali w łazience przy kranie. Gdy tam oczekiwali sprawcy z łupem ulatniali się i słuch po nich zaginął. Wszystko jednak do czasu.

 4. Chwila nieuwagi i rodzice stracili z oczu 2 letnie dziecko

  W niedzielę w Gołańczy na ulicy Walki Młodych bez opieki na drodze znajdowało się dwuletnie dziecko. Dziewczynka podeszła do osób, które znajdowały się w pobliżu szkoły. Nikt nie rozpoznał dziewczynki, poinformowano o sprawie Policję.

 5. Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI

  Jeśli chcesz w życiu robić coś pożytecznego, czuć wyjątkowość swojej profesji i mieć stabilną pracę to znaczy, że i Ty możesz zostać Policjantem. Ciekawa praca czeka na Ciebie.

 6. Ten żart poniósł za sobą bardzo poważne konsekwencje

  W piątkowe popołudnie operator numeru alarmowego 112 przekazał wągrowieckim policjantom zgłoszenie o podłożeniu ładunku wybuchowego na terenie Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Antoniewie. Choć alarm okazał się żartem, to wszyscy na serio podeszli do wykonywania czynności w związku z powiadomieniem o bombie.

 7. Oszuści wciąż aktywni, podajemy kolejny przykład działania, OSTRZEŻMY SWYCH BLISKICH!

  „Oszust prowadził umiejętnie rozmowę, przekazując jednocześnie instruktaż, co mężczyzna ma robić i jak się zachowywać podczas wizyty w banku, m. in. polecił założyć seniorowi możliwość elektronicznej bankowości. Po krótkim czasie, oszust poinformował seniora, że wykona kilka przelewów z jego rachunku tytułem zapłaty (…) Następnie oszust podający się za policjanta poprosił o sms z banku. Mężczyzna nie był świadomy jakie otrzymuje wiadomości i podał kody potwierdzające przelewy…”

 8. Jeździmy za szybko!

  W długi weekend majowy policjanci z wągrowieckiej drogówki zatrzymali 8 praw jazdy za przekroczenie prędkości o ponad 50 km/h w obszarze zabudowanym. Każdego dnia ujawnianych zostało kilkanaście naruszeń przekroczenia prędkości, gdzie kierujący przekraczający dozwoloną prędkość i zostali ukarani mandatami karnymi. Choć ruch na drogach jest mniejszy, to przypominamy, nie jesteśmy na nich sami.

 9. Kradzione nie tuczy

  Amator cudzych elektronarzędzi został ustalony i zatrzymany przez policjantów. Skradziona wkrętarka z akcesoriami została przekazana do sklepu.

 10. Chciał ukraść trzy zgrzewki piwa, dziś jest w areszcie

  Sprawca uszedł kilka kroków. Kiedy podeszła do niego ekspedientka, wywiązała się szarpanina, która po chwili zakończyła się obezwładnieniem mężczyzny przez policjanta WRD KMP w Poznaniu.