KPP Wągrowiec

Aplikacja Moja Komenda
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Ogłoszenie - Rekrutacja
Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI
Ochrona Prawna Funkcjonariuszy
Policjant który mi pomogł
Niebieska Linia
Głuchoniemi
Bezpieczny Autobus

Najczęściej czytane

 1. Zatrzymany po kradzieży rowerów

  Policjanci zatrzymali 20 latka z gminy Skoki, podejrzanego o kradzież rowerów w Skokach i w Wągrowcu. Wciąż szukamy właściciela jednego z odzyskanych jednośladów.

 2. Prewencja i Ruch Drogowy

 3. Bezczelna kradzież i próba oszustwa

  Wągrowiecka Policja prowadzi dwie sprawy, gdzie pokrzywdzonymi są starsi mieszkańcy powiatu wągrowieckiego. Informujemy i ponownie apelujemy!

 4. Policjanci zatrzymali narkotykowego kuriera

  Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę, który przewoził ponad pół kilograma narkotyków. Na czas prowadzonego postępowania Sąd zastosował wobec niego tymczasowy areszt.

 5. Rowerzysto, czerwona lampka z tyłu to za mało!

  Policjanci kontrolujący ruch w godzinach wieczornych, nocnych i wczesnym rankiem, coraz częściej zwracają uwagę na nieodpowiednio wyposażone rowery. Rowerzysto, zadbaj o prawidłowe wyposażenie swojego jednośladu!

 6. Policjanci zatrzymali podejrzanych o drogowe przestępstwa, jeden z nich trafił do aresztu.

  Do dwóch groźnych sytuacji doszło w sobotę. Wczesnym rankiem w Czesławicach kierujący Laguną nie zapanował nad autem i wypadł z drogi, pasażerka trafiła do szpitala, a kierowca uciekł. Natomiast przed południem policjanci przeprowadzili pościg i zatrzymali mężczyznę, który jak się okazało kierował po użyciu amfetaminy i na zakazie sądowym.

 7. Kolejni poszukiwani na podstawie listów gończych

  Zespół poszukiwań osób Komendy Powiatowej Policji w Wągrowcu publikuje kolejne wizerunki sprawców przestępstw, za którymi wydano listy gończe.

 8. Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI

  Jeśli chcesz w życiu robić coś pożytecznego, czuć wyjątkowość swojej profesji i mieć stabilną pracę to znaczy, że i Ty możesz zostać Policjantem. Ciekawa praca czeka na Ciebie.

 9. Wyjaśniamy sprawę kradzieży

  Zespół Wykroczeń KPP w Wągrowcu prowadzi sprawę kradzieży radia JBL. Mężczyzna, którego wizerunek przedstawiamy, mógłby nam w tej sprawie wiele rzeczy wyjaśnić.

 10. Za nami debata społeczna poświęcona bezpieczeństwu na terenie Gminy Wągrowiec

  Przedstawienie stanu bezpieczeństwa na terenie Gminy Wągrowiec, omówienie planów priorytetowych dla jej rejonów i dyskusja na temat dostrzegalnych zagrożeń, były przedmiotem wczorajszego spotkania w Sali Widowiskowej w Łeknie.