KPP Wągrowiec

Aplikacja Moja Komenda
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Ogłoszenie - Rekrutacja
Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI
Ochrona Prawna Funkcjonariuszy
Policjant który mi pomogł
Niebieska Linia
Głuchoniemi
Bezpieczny Autobus

Najczęściej czytane

 1. Auto z cofniętym licznikiem zabezpieczone przez wągrowieckich policjantów

  Już drugiego dnia obowiązywania nowych przepisów, policjanci ujawnili pierwsze auto z cofniętym licznikiem. Kierujący musiał pożegnać się z pojazdem, który został zabezpieczony do trwającego postępowania.

 2. Policjanci ustalili sprawców, rodzice rozpoczęli naprawiać szkody

  Nowy budynek miejskiego żłobka nie długo pozostał w stanie nienaruszonym. W okresie wakacji zaczął on nosić na sobie coraz więcej śladów różnego rodzaju zniszczeń. Policjanci ustalili stojące za nimi osoby. Przygotowany materiał dowodowy trafi do sądu.

 3. Prewencja i Ruch Drogowy

 4. Władysław Wichłacz policjant Policji Państwowej z Mieściska

  Dobiega końca rok 2019. Dla naszej formacji rok o tyle znaczący, że obchodziliśmy w nim setną rocznicę powołania Policji Państwowej. Pod jego koniec chcemy przedstawić sylwetkę jednego z funkcjonariuszy, którego historię udało nam się poznać, a służył w posterunku Policji Państwowej w Mieścisku.

 5. Nowe radiowozy i sprzęt do służby

  Wągrowieccy policjanci będą w służbie wykorzystywać nowe radiowozy i sprzęt. Przekazane przez samorządy środki pozwoliły na pozyskanie trzech oznakowanych radiowozów marki Kia Sportage, latarek, sprzętu biurowego i urządzeń do sprawdzenia stanu trzeźwości.

 6. Akcja Zima 2019-2020

  Związek Strzelecki „Strzelec” Rzeczypospolitej Polskiej oddział Niezłomnych w Wągrowcu złożył meldunek o gotowości do "Akcji Zima 2019-2020".

 7. Zatrzymał pijanego kierowcę, który okazał się poszukiwanym przestępcą

  Opanowanie nerwów i niezwykła konsekwencja w działaniu mieszkańca Wągrowca doprowadziła do zatrzymania nietrzeźwego kierującego, który jak się później okazało był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Wągrowcu do odbycia kary pół roku pozbawienia wolności za wcześniej popełnione przestępstwo.

 8. Bracia zapobiegli ogromnej tragedii

  Pochodzący ze Żnina bracia Wojciech i Dawid Wierzelewscy, uratowali sześcioosobową rodzinę przed tragedią. W trakcie powrotu z zabawy sylwestrowej, zauważyli dym wydostający się z jednego z domów jednorodzinnych w miejscowości Dąbrowa koło Damasławka. Zadziałali błyskawicznie i sprowadzili pomoc.

 9. Areszt dla podejrzanych o pobicie

  Policjanci ustalili podejrzanych w sprawie o pobicie do jakiego doszło w jednej z miejscowości w gminie Wapno. Trzech zatrzymanych mężczyzn z powiatu Nakielskiego na czas prowadzonego postępowania zostało aresztowanych.

 10. Policjanci ukarali „instruktora” 300 złotowym mandatem

  Wczorajszej nocy policjanci zatrzymali do kontroli drogowej forda. Okazało się że za kierownicą siedziała 16 letnia kierująca, która doskonaliła się w jeździe pod okiem 25-letniego kolegi.