KPP Wągrowiec

Aplikacja Moja Komenda
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Policjant który mi pomogł
Niebieska Linia
Głuchoniemi
Bezpieczny Autobus
Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI

Najczęściej czytane

 1. Zapobiegli spaleniu się domu

  To nie była cicha i spokojna noc dla funkcjonariuszy dzielnicowych, którzy w święta patrolowali rejon ulic miasta Wągrowca. Policjanci znaleźli się we właściwym miejscu o właściwym czasie.

 2. Postawa godna do naśladowania

  Niekiedy cichy bohater zjawia się w odpowiednim miejscu i o odpowiednim czasie. Takim cichym bohaterem jest pani Aleksandra Zarębska, tegoroczna maturzystka z Zespołu Szkół nr 1 przy ul. Kcyńskiej w Wągrowcu.

 3. Świąteczna paczka od policjantów

  Święta Bożego Narodzenia to czas odpoczynku i refleksji, ale przede wszystkim dzielenia się radością wśród najbliższych. O pojawienie się ducha Świąt Bożego Narodzenia wśród kilku potrzebujących rodzin zadbali policjanci, którzy przygotowali i przekazali świąteczne paczki. Ten drobny gest przed świętami sprawił wiele radości, a policjanci spotkali się z bardzo ciepłym przyjęciem.

 4. Nastolatka odratowana w ostatniej chwili

  Zdecydowane zachowanie policjantów pozwoliło na odnalezienie zaginionej 15-latki z powiatu chodzieskiego. Dziewczyna w stanie silnego upojenia alkoholowego ledwie wykazując funkcje życiowe, leżała na podłodze łazienki w jednym z wągrowieckich mieszkań.

 5. Prewencja i Ruch Drogowy

 6. Podsumowujemy akcję Bezpieczny Weekend - Boże Narodzenie

  Policjanci prowadzili działania od 22 grudnia do drugiego dnia Świąt Bożego Narodzenia. W tym czasie odnotowaliśmy 7 zdarzeń drogowych, w których jedna osoba została ranna, policjanci zatrzymali 4 nietrzeźwych kierujących.

 7. Strzelcy złożyli meldunek

  Wczoraj do Komendy Powiatowej Policji w Wągrowcu przybył oddział Niezłomnych Związku Strzeleckiego „Strzelec” Rzeczypospolitej Polskiej, aby złożyć meldunek o gotowości do Akcji Zima 2017-2018

 8. Zgłosił kradzież samochodu, której nie było

  Wągrowieccy policjanci wykryli grupę osób zamieszaną w kradzież pojazdu VW Caddy o wartości ponad 90 tys. złotych. Mężczyźni porozumieli się, postanawiając zbyć pojazd i zgłosić jego kradzież. Do sądu trafił akt oskarżenia, grozi im 10 lat więzienia.

 9. Poszukiwani listami gończymi zatrzymani, jeden z nich ukrywał się 11 lat

  Kilkanaście spraw poszukiwawczych zakończyli na koniec grudnia policjanci z zespołu zajmującego się poszukiwaniem osób. Za trzema osobami wydane były listy gończe, za jednym z nich europejski nakaz aresztowania. Najdłużej poszukiwany 55 latek zatrzymany został po 11 latach ukrywania się.

 10. Noc sylwestrowa - warto pamiętać o bezpieczeństwie i obowiązujących przepisach

  Jak co roku ostrzegamy o zagrożeniach związanych z sylwestrowymi zabawami. Przy okazji przypominamy o zasadach określających kiedy można używać wszelkich petard i fajerwerków.