KPP Wągrowiec

Aplikacja Moja Komenda
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Policjant który mi pomogł
Niebieska Linia
Głuchoniemi
Bezpieczny Autobus
Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI

Najczęściej czytane

 1. Dzielnicowi bliżej nas

  Policjanci dzielnicowi z Komendy Powiatowej Policji w Wągrowcu brali czynny udział w festynach i zabawach organizowanych z okazji dnia dziecka w całym powiecie.

 2. Na chwilę miała odwrócić się do dziecka

  Chwila nieuwagi wystarczy, aby doprowadzić do groźnie wyglądającego wypadku. Trzy osoby trafiły do szpitali w Pile i Wągrowcu po tym jak osobowa fiesta uderzyła w drzewo.

 3. Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI

  Jeśli chcesz w życiu robić coś pożytecznego, czuć wyjątkowość swojej profesji i mieć stabilną pracę to znaczy, że i Ty możesz zostać Policjantem. Ciekawa praca czeka na Ciebie.

 4. Prewencja i Ruch Drogowy

 5. Dopuścił się szeregu przestępstw, wrócił do aresztu

  Kilka miesięcy temu wyszedł na wolność, od tego czasu dopuścił się szeregu ciężkich przestępstw. Policjanci zatrzymali mieszkańca jednej spodwągrowieckich miejscowości, podejrzanego o dokonanie rozboju, wymuszeń rozbójniczych, gróźb karalnych kierowanych wobec wielu osób i znęcania psychicznego.

 6. Miała pojechać do Anglii na wakacje...

  Historia młodej kobiety wstrząsnęła jej całym otoczeniem. Poznała chłopaka na imprezie i mu zaufała nie wszystko potoczyło się tak, jak sobie wyobrażała.

 7. Z dzieckiem w drodze

  Zapewnienie bezpieczeństwa dziecku podczas jazdy samochodem to podstawowy obowiązek każdego kierowcy. Właściwą ochronę zagwarantujemy wyłącznie wtedy, gdy maluch jest przypięty pasami i podróżuje w foteliku. Tej zasady nie można lekceważyć nawet na krótkich dystansach. Pamiętajmy, że nawet nasze najlepsze umiejętności jazdy nie chronią przed błędami innych użytkowników drogi.

 8. Nie zatrzymał się do kontroli drogowej, odpowie przed sądem

  Pierwszego czerwca weszła w życie nowelizacja Kodeksu Karnego oraz niektórych innych ustaw. Wprowadzone zmiany mają doprowadzić do surowszego i bardziej skutecznego ścigania oraz karania kierowców, łamiących przepisy ruchu drogowego. Pierwsza osoba usłyszała zarzut świadomego niezatrzymania się do kontroli.

 9. 29 psów znalazło nowe schronienie

  Zarzuty utrzymywania zwierząt w niewłaściwych warunkach bytowania usłyszał mężczyzna prowadzący gospodarstwo w Sławie Wielkopolskiej.

 10. Debata społeczna – bezpieczeństwo podczas letniego wypoczynku

  Dzisiaj odbyła się kolejna debata społeczna Komendanta Powiatowego Policji w Wągrowcu pod hasłem „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ”. Tym razem głównym tematem poruszanym podczas spotkania było bezpieczeństwo w sezonie wakacyjnym.