KPP Wągrowiec

Aplikacja Moja Komenda
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Policjant który mi pomogł
Niebieska Linia
Głuchoniemi
Bezpieczny Autobus
Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI

Najczęściej czytane

 1. Zdrowa rywalizacja, ratująca życie

  Komenda Powiatowa Policji w Wągrowcu od lat zajmuje czołowe miejsca w organizowanych przez Polski Czerwony Krzyż Powiatowych Konkursach Krwiodawstwa. Jesteśmy dumni z policjantów, dzięki którym uzyskujemy tak wysoką lokatę.

 2. Lekcje o bezpieczeństwie z sierżantem Pyrkiem

  Sierż. Pyrek zawitał w powiecie wągrowieckim. Wspólnie z policyjnym profilaktykiem oraz funkcjonariuszami dzielnicowymi odwiedzał dzieci w szkołach i przedszkolach ucząc dzieci o bezpieczeństwie.

 3. Prewencja i Ruch Drogowy

 4. Kolejne uderzenie Policji w narkotykowy rynek

  Policjanci z Wydziału Kryminalnego wągrowieckiej jednostki Policji zatrzymali 7 osób, zabezpieczyli 816 gramów amfetaminy, a także krzewy konopi indyjskiej. Wobec dwóch zatrzymanych osób sąd zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania, usłyszały one zarzut handlu narkotykami, za co grozi nawet 10 lat pozbawienia więzienia.

 5. Walczy o życie w szpitalu po przejażdżce z nietrzeźwym kolegą

  Dwa rozbite samochody, cztery osoby trafiły do szpitala, jedna z nich w stanie ciężkim walczy o życie. To skutki wypadku drogowego do którego doszło w weekend na obwodnicy Wągrowca. Jednym z pojazdów kierował nietrzeźwy 21-letni mieszkaniec Wągrowca, bez uprawnień.

 6. Zatrzymani za handel marihuaną

  Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Wągrowcu zatrzymali kolejnych 5 osób związanych z przestępczością narkotykową. Po ostatniej realizacji, gdzie zatrzymani byli handlarze amfetaminą, teraz przyszła kolej na handlarzy marihuaną. Policjanci w trakcie realizacji zabezpieczyli niemal ćwierć kilograma suszu konopi indyjskiej.

 7. Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI

  Jeśli chcesz w życiu robić coś pożytecznego, czuć wyjątkowość swojej profesji i mieć stabilną pracę to znaczy, że i Ty możesz zostać Policjantem. Ciekawa praca czeka na Ciebie.

 8. Poszukujemy świadków zdarzenia

  Policja prowadzi postępowanie sprawdzające w sprawie narażenia na utratę zdrowia i życia. Świadków zdarzenia prosimy o kontakt.

 9. Kliper zyskał uznanie i sympatię dzieci

  Wrzesień to bardzo pracowity miesiąc dla policyjnych profilaktyków. Mundurowi zapraszani są do szkół i przedszkoli, aby w ramach akcji „Bezpieczna droga do szkoły” przypomnieć najmłodszym o podstawowych przepisach i zasadach ruchu drogowego. Uczniowie jednej ze szkół odwiedziły naszą komendę.

 10. Plantacja marihuany pod Wągrowcem

  Na terenie prywatnej posesji w jednej z miejscowości na terenie powiatu wągrowieckiego policjanci znaleźli nielegalną plantację marihuany. Do sprawy zatrzymano 3 mężczyzn podejrzanych o narkotykową działalność.